گوگل ادورز

گوگل ادورز
گوگل ادورز

گوگل ادز یا گوگل ادورز چیست؟

پلتفرم گوگل ادز یا گوگل ادورز، بستر تبلیغاتی پرداخت در ازای هر کلیک (ppc یا cpc) است. شما می توانید محصولات خود را از طریق این پلت فرم با پرداخت هزینه، به نمایش بگذارید. این هزینه با کلیک کاربرر بر روی تبلیغات شما، محاسبه و پرداخت می شود. شرکت وب سازان به عنوان شریک معتبر کمپانی گوگل سالهاست که این خدمات را ارائه می دهد.

آیا اهمیت تبلیغات در گوگل ادز را می دانید؟

آمار جستجو در گوگل در هر ثانیه حدود 3 میلیون جستجو است. کاربران با جست و جوی کلمه ای در گوگل، به دنبال اطلاعات درمورد آن کلمه، با صفحات تبلیغاتی بسیاری روبرو می شوند.در این بین ترافیک بالایی از کاربران به سایت تبلیغاتی شما جذب خواهند شد. با تبلیغات گوگل ادز به ازای هر کلیک و پرداخت هزینه آن، می توانید جایگاه نخست را در میان صفحات جست و جوهای گوگل، به دست آورید. اما به یاد داشته باشید که اولین قسمت مهم برای تبلیغات گوگل ادز،داشتن اطلاع و احاطه کامل بر هدف سایت و تبلیغات شماست.

استفاده از کلمات کلیدی در گوگل ادز چگونه است؟

کلمات کلیدی، عباراتی است که تبلیغات شما برای جست و جوی آن توسط کاربران، تعیین می شوند. و پس از طراحی سایت شما انها لحاظ میشوند و وقتی که مشتریان کلمات کلیدی سایت شما را در گوگل ادز جستجو می کنند، خدمات شما برای آن ها نشان داده می شود.

گوگل اطلاعات زیادی در رابطه با آمار جستجو ها و نحوه رفتار کاربران در اختیار دارد. شما برای انتخاب کلمات کلیدی و نحوه جست و جو کاربران به این اطلاعات نیاز دارید. به این صورت می توانید بهترین محتوا را در قالب تبلیغات خود در گوگل ادز ارائه نمایید.

همین امروز می توانید جهت مشاوره تبلیغات گوگل ادورز وب سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید

    Call Now Button
    سبد خرید