طراحی سایت تهران

طراحی سایت - وبسازان
طراحی وب سایت

طراحی سایت

شرکت طراحی سایت وب سازان با طراحی وب ریسپانسیو – واکنش‌گرا – و کاملا سفارشی بر اساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصر بفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید. راهکارهای ما برای صنوف مختلف از این جمله می‌باشند: طراحی سایت املاک، حقوقی، پزشکی، خبری، طراحی سایت شرکتی و طراحی فروشگاه اینترنتی. در کدنویسی قالب طراحی سایت حرفه ای تمامی اصول اولیه سئو سایت مطابق با استانداردهای روز رعایت می‌شود.

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای یک پروژه پیاده سازی می‌شود نسبت به سایر پروژه‌ها متفاوت است. طراح وبسایت امکاناتی که برای یک وب سایت مورد نیاز است را به واحد فروش اعلام می‌کند و بدین شکل پس از نیازسنجی و امکان سنجی فنی یک وب سایت هزینه نهایی به کارفرما اعلام می‌گردد.

سیاست قیمت گذاری ما در شرکت وب سازان به گونه ای هست که کیفیت کار در اولویت باشد و در عین حال قیمت نهایی ارزان باشد. بنابراین سایتی که در شرکت وب سازان طراحی و پیاده ساز میشود، به جرات میتوانم بگویم تمامی استانداردهای دنیا را دارا میباشد.

هزینه طراحی سایت
هزینه طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت

از آنجا که عموما کارفرمایان برای انتخاب نحوه طراحی سایت تردید دارند که آیا یک سایت نیمه اختصاصی پاسخگوی نیازشان است یا باید برای طراحی سایت اختصاصی اقدام نمایند، تیم حرفه ای ما متخصص راه حل دادن و رفع چنین دغدغه هایی است.

مراحل خدمات طراحی وب سایت در شرکت وب سازان بنیاد پاسارگاد به این صورت است که در ابتدا در طی مشاوره با کارشناسان فروش وب سازان تمام آنچه که کارفرما از سایت خود انتظار دارد طرح می‌شود. در ادامه مشاوره فنی توسط کارشناسان یا مدیر طراح وبسایت انجام می‌شود و جزییات لازم جهت انتخاب راه حل مناسب و امکان‌سنجی طراحی سایت با وردپرس WordPress یا نیاز پروژه به طراحی وب با زبان برنامه نویسی پایتون Python، بررسی می‌گردد. پس از رسیدن به طرحی منسجم از مدل وب سایت و نحوه اجرا، به جلسه پیش قرارداد با شرکت طراحی سایت وب سازان  دعوت می‌شوند.

سپس در جلسه پیش قرارداد اطلاعات تکمیلی از جمله نوع کسب و کار، ماهیت سایت و هر آنچه از طراحی وب داینامیک پروژه انتظار می‌رود طرح شده و مورد بحث قرار می‌گیرد و پس از آن تمامی اطلاعات گردآوری شده و در قالب پیوست فنی برای تایید نهایی کارفرما ارسال می‌گردد. پس از تایید پیوست فنی، سفارش طراحی سایت رسما توسط شرکت وب سازان وارد فاز اجرایی شده و اطلاعات لازم در اختیار تیم های اجرایی و طراح وب سایت قرار می‌گیرد و بر اساس امکانات مورد نیاز کارفرما پروژه پیاده‌سازی و عملیاتی می‌شود.

خدمات طراحی وبسایت در تهران

طراحی وبسایت در تهران
طراحی وبسایت در تهران

طراحی سایت های شخصی و کاتالوگی

طراحی سایت های بیزینسی

طراحی سایت های شرکتی

طراحی سایتهای فروشگاهی

طراحی انواع پرتال و درگاه

طراحی سایتهای فول اختصاصی

طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران

همین امروز می توانید جهت مشاوره طراحی وب سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

    Call Now Button
    سبد خرید